Moje tiskárny

Hlavní výhodou těchto značek oproti originálním náplním je jejich pořizovací cena a ve většině případů i větší množství objemu náplně, tedy inkoustu nebo tonerového prášku. To v praxi znamená, že za méně peněz vytisknete více stránek, někdy i více než dvojnásobek.

Další nespornou výhodou u značky PRIMATISK je to, že na tyto náplně a tonery poskytujeme prodlouženou záruku 3 roky a při používání této značky přebíráme garanci za Vaši tiskárnu – program záruky. Výhodou je tedy bezpečnost používání a ochrana Vaší tiskárny.

Kdo má rád přírodu, tak zcela jistě ocení, že některé inkoustové náplně jsou renovované, čili je použita původní vypsaná originální cartridge a znovu na maximální možnou kapacitu doplněna inkoustem s novým vyměněným molitanem uvnitř kazety. V těchto případech se tedy může hovořit i o ochraně životního prostřední a zpětné recyklaci. Takové náplně nejsou však ničím méněcenné oproti nově vyrobeným.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.