Moje tiskárny

Nabízíme Vám několik možností, jak doručit Váš balíček

  Objednávka do 2.500,- vč. DPH Objednávka do 2.500,- vč. DPH Objednávka nad 2.500,- vč. DPH Objednávka nad 2.500,- vč. DPH
Dopravní společnost Služba Doprava vč. DPH Dobírka vč. DPH Doprava vč. DPH Dobírka vč. DPH
DPD - Private 99 50 ZDARMA ZDARMA
Zásilkovna 74 10 ZDARMA ZDARMA

 

DPD

Balíček si u nás vyzvedne kurýr společnosti DPD a doručí Vám ho do 2. pracovního dne po celé České republice.

Každý balíček se Vám pokusí kurýr doručit 3x. Člověk přece nemůže být pořád doma. Pokud se to ani napotřetí nepodaří, zásilka se nám vrátí zpátky.

DPD Vás bude o termínu doručení informovat SMS zprávou či e-mailem podle toho, který kontaktní údaj nám poskytnete. V den doručení Vám DPD upřesní hodinové rozmezí, kdy kurýr dorazí.

Budete mít k dispozici webovou aplikaci DPD Kurýr, ve které si může upravit doručení tak, aby Vám vyhovovalo. Můžete si změnit adresu doručení, ve větších městech si za příplatek zvolit jinou dobu doručení – ráno mezi 8:00-10:00 nebo večer mezi 18:00-21:00. Je také možné si nechat poslat balíček do výdejního místa Pickup, přidat záložní adresu či odložit doručení o více než 10 dní. Navíc v ní uvidíte kurýra, jak se k Vám blíží, a kolik adres ho od Vás dělí.

V nástroji pro sledování zásilek také uvidíte, kde se vaše zásilka nachází.

A kdyby něco, každý balíček v ceně dopravy pojistíme do 50 000 Kč. Ať máte jistotu.

Zásilkovna

Možnost vyzvednutí zásilky na více než 1900 výdejních místech. Ve chvíli, kdy bude Vaše zásilka připravena k odběru na Vámi zvoleném výdejním místě, dostanete od společnosti Zásilkovna.cz email a SMS zprávu s unikátním heslem, které sdělíte pro výdej zásilky obsluze výdejního místa.