Moje tiskárny

Zavolejte nám

Potřebujete poradit jak rychle a bezpečně najít tu správnou náplň do Vaší tiskárny nebo si chcete jen koupit vhodnou tiskárnu pro Vaše potřeby?

Zavolejte nám zdarma kdykoliv v uvedeném termínu a čase:

Telefon: 607 790 473         Po – Pá 9:00 – 17:00

Garance za Vaši tiskárnu - bezpečný nákup

V případech, kdy prokazatelně dojde k poškození Vaší tiskárny v souvislosti s použitím našich neoriginálních tonerů a náplní, jsme připraveni tento problém vyřešit opravou nebo výměnou za nový kus dle dohody. Upozorňujeme však, že je bezpodmínečně nutné primárně telefonicky nebo emailem kontaktovat náš internetový obchod, kde bude provedena 1. diagnostika. Na vyjádření externích servisních středisek nebo jiných techniků nelze brát zřetel. Na takovéto případy se bohužel tato služba nevztahuje. Tato služba se také nemůže vztahovat na případy, kdy dojde k poškození tiskárny nesprávnou instalací spotřebního materiálu či manuálního poškození ze strany spotřebitele. Děkujeme za pochopení.

Už nikdy nebude Vaše tiskárna o víkendu zahálet

Došla Vám v pátek barva v tiskárně a potřebujete to o víkendu vytisknout? Objednejte si do 14.00 hod. Vaši barvu a v košíku u přepravce PPL zvolte službu „Sobotní doručení“. U přepravní společnosti PPL je tato služba platná po celém území ČR zdarma.

Doprava ZDARMA

Dopravu zdarma poskytujeme při objednávce nad 2.500,- Kč, při objednávce nad 1.500,- je doprava za zvýhodněnou cenu s dobírkou zdarma.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.